No Man’s Sky przeszło długą drogę. Ostatnich kilka lat pokazało wszystkim, że chęci i determinacja potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Z początku znienawidzeni producenci pokazali wszystkim, że bardzo zależy im na produkcie finalnym oraz na zadowoleniu swoich klientów, którzy wcześniej poczuli się oszukani. Prawda jest taka, że ta gra nie spełniła wszystkich obietnic tuż po premierze, ale systematyczne i zupełnie darmowe aktualizacje doprowadziły już do tego, że No Man’s Sky jest grą, o wiele lepszą niż można było się początkowo spodziewać.

Już po pierwszych kilku dniach i otrzymaniu pierwszych recenzji rozpoczęły się prace nad poprawą błędów. Teraz, po wielu aktualizacjach jesteśmy w stanie nie tylko cieszyć się rozbudowaną fabułą, która zapewnia rozrywkę na dobrych kilkadziesiąt godzin, ale i budować podwodne bazy, zupełnie jak w Subnautice.
Jest jeszcze wiele niedociągnięć, lecz grze coraz bardziej jest do doskonałości, niż do produktu klasy B. Tym bardziej że już dziś możemy założyć google wirtualnej rzeczywistości i grać w pełnym trójwymiarze, będąc w samym centrum wydarzeń.