Gry multiplayer mają wiele zalet. Dzięki nim możemy spędzać czas ze znajomymi, nie tylko realnie, ale również wirtualnie. Poznawanie nowych ludzi i poszerzanie swojego grona znajomych dzięki tego typu grom jest również możliwe.

Fajne gry multiplayer na przeglądarkę bez pobierania

Wiesz, że wcale nie musisz zajmować swojego dysku grami? Możesz znaleźć niezłe gry, które nie wymagają niczego oprócz otwarcia okna przeglądarki. To bardzo proste i wygodne. Gra nie będzie wymagała od twojego komputera wiele wysiłku. Fajne gry multiplayer na przeglądarkę

Subiektywny ranking najlepszych gier MMORPG

Rankingi gier bywają bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy bowiem od preferencji i oczekiwań autora. Niektórzy gracze kochają jakąś grę, bo darzą ją na przykład sentymentem, a inni uważają ją za słabą. To wszystko zależy od konkretnej osoby. Ranking najlepszych gier MMORPG można sporządzić wiedząc ile każda z nich ma zarejestrowanych graczy, albo aktywnych uzytkowników. Ta ostatnia wartość daje realny obraz popularności. Ważne jest bowiem nie ilość osób zarejestrowanych, ale ilość faktycznych graczy.