W ofercie Totalizatora Sportowego można znaleźć co najmniej dwie gry, które dają dużą szansę na wysoką wygraną. Jednak szansa na trafienie głównej nagrody jest bardzo niska. Dlatego też wiele osób interesuje się tymi grami, które dają większą szansę na nieco mniejsze pieniądze. Które szczególnie warto wziąć pod uwagę?

 

W przypadku gry extra pensja zasady są niezwykle proste. Wystarczy wybrać pięć numerów z puli 35 i jeden z 4. To już wystarczy, aby wziąć udział w grze. Główna wygrana w przypadku gry extra pensja wypłacana jest w ratach przez dwadzieścia lat. Wiele osób chce rzeczywiście w ten sposób odbierać główną nagrodę, dlatego też decydują się właśnie na tę grę. Losowania gry extra pensja odbywają się codziennie wieczorem. Jedyną wadą tej gry jest dość wysoka cena jednego zakładu. Należy jednak pamiętać, że już po trafieniu dwóch liczb uzyskuje się zwrot tych kosztów.
Inną grą, która jest brana pod uwagę pod względem prawdopodobieństwa, jest Mini Lotto. W tym przypadku wybieranych jest pięć liczb z 42. Możliwa jest również gra systemowa, w przypadku której można skreślić więcej numerów.