Kobiet w XXI nie odbiera się już stereotypowo. Są ambitne, przebojowe, aż chciałoby się powiedzieć, że niekiedy noszą wyższe szpilki niż IQ niejednego mężczyzny. W tym momencie niejeden mężczyzna może się zastanawiać, co się stanie, gdy na jednej sali zbierze się spore grono takich kobiet.

Damska torebka bez dna

Comiesięczne spotkania, torebka bez dna, cheat day i dobry film na ekranie. Tak, to właśnie kino kobiet w Heliosie. Każdego miesiąca sieć kin Helios zapewnia kobietom w całej Polsce rozrywkę, w postaci specjalnie dobranego pod żeńską publikę filmu. Piękniejsza część naszej społeczności, przed seansem ma możliwość kontaktu z partnerami wydarzenia.

Jednak dodatkowa rozrywka, nie jest zapewniana tylko i wyłącznie, poza salą kinową. Każde wydarzenie posiada motyw przewodni, w listopadzie kobiety przebierają się za wróżki (Panowie, nie mylić z wiedźmami!). Warto jest przychodzić, w tematycznym przebraniu, ponieważ partnerzy kina Helios, sponsorują naprawdę wartościowe nagrody.

Tym razem grają po polsku

1800 gramów, to tytuł filmu, który zagości na ekranach Kina Kobiet w listopadzie. Marcin Głowacki jako reżyser, zatroszczył się o znakomitą obsadę. Magdalena Różczka (stąd też motyw przewodni), a wraz z nią Maciej Zakościelny oraz Piotr Głowacki, przeniosą Was do Krakowa, gdzie odbywa się akcja filmu.

Magdalena Różczka jako Ewa, troszczy się o los porzuconych dzieci. Jest kobietą, która nie boi się stawiać czoła urzędnikom, jeżeli nie zdoła wejść drzwiami, to zrobi to oknem. Jest nieposkromiony wulkan energii. Przed Bożym Narodzeniem, będzie starała się, znaleźć rodzinę adopcyjną dla malutkiej Nutki. Jednak czy przez to, nie będzie musiała zapłacić największej ceny i pozbawić siebie szansy na miłość?

Koniecznie sprawdźcie, kiedy w waszym kinie ma miejsce wydarzenie, ponieważ w każdym mieście seans, grany jest w inny dzień.