Wiele kobiet w ciąży chce utrwalić ten magiczny czas nie tylko, w formie wspomnień w swojej głowie. Jednym ze sposób jest wykonanie fotograficznej sesji ciążowej. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ takie sesje są niezwykle klimatyczne, efekty piękne i pozostają cudowną pamiątką na całe życie, dla całej rodziny.

Sesja ciążowa bez dużych kosztów

Sesja ciążowa, wykonana u profesjonalnego fotografa może okazać się za droga. Jest to jednak forma pamiątki z której nie warto rezygnować. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz robić sesji ciążowej u fotografa dowiedz się, jak wygląda sesja brzuszkowa w wersji bezkosztowej. Kilka pomysłów znajdziesz tutaj:

  1. Sesje TFP – bardzo popularne i bez wydawania pieniędzy. Polegają na tym, że fotograf szuka modelki albo modela do sesji zdjęciowej, którą wykona bez konieczności zapłaty, ponieważ chce odświeżyć albo rozbudować swoje portfolio. Często do takich sesji szukają właśnie kobiet w ciąży. Fotograf zyska nowe zdjęcia, które będzie mógł dodać do swojego portfolio, a ty wykonasz sesję brzuszkową bez ponoszenia kosztów finansowych,
  2. Wykonanie sesji z pomocą – poproś o pomoc w sesji partnera, mamę, koleżankę, brata czy siostrę. Kogokolwiek kto chciałby ci pomóc. Na pewno masz w swoim otoczeniu taką osobę. Jeśli już ją znajdziesz, wystarczy zadbać o miejsce do sesji, stylizację, makijaż i fryzurę. Taką sesję w dobrej jakości możesz wykonać telefonem. Dzisiejsze telefony posiadają tak dobre aparaty, że na pewno będziesz zadowolona z efektów sesji,
  3. Samowyzwalacz – taką opcję posiada każdy aparat w telefonie. Jeśli nie masz statywu możesz ustawić telefon na przykład na książkach, na takiej wysokości na jakiej potrzebujesz. Sesja ciążowa może być wykonana w domu, nie musisz więc się obawiać, że ktoś będzie na ciebie dziwnie patrzył. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz swobodnie wykonać sesję, nikt nie będzie cię krępował czy pospieszał.

Podsumowanie

Sesja brzuszkowa to doskonały pomysł na utrwalenie tego pięknego czasu, zyskanie pięknej pamiątki. To czas ważny w życiu większości kobiet, warto więc mieć możliwość powrócenia do niego nie tylko poprzez wyobraźnię. Sesja brzuszkowa nie musi być droga, nie musi być też wykonana przez profesjonalnego fotografa.