Chcąc zagrać w jakąś ciekawą grę online, wystarczy przeszukać ulubioną kategorię. Każdy taką ulubioną grę ma, tym bardziej warto poświęcić nieco czasu na poszukiwania. Warto przejrzeć rankingi internetowe, odnoszące się do różnych gatunków gier i sprawdzić, które z nich cieszą się największą popularnością.

Star Wars gra przeglądarkowa

Na pewno dużą popularnością cieszą się gry fantastyczne, które powstały na podstawie różnych filmów, kinowych hitów. Wśród nich sporym zainteresowaniem cieszy się star wars gra przeglądarkowa. To gra która powstała na podstawie filmu gwiezdne wojny, ogromnego hitu w wielu odsłonach. To gra która przenosi nas do kosmosu, gdzie możemy zostać dowolną postacią i sterować statkiem kosmicznym. Można się zamienić w dobrą postać albo w złą i toczyć wojny ze swoimi przeciwnikami.

 

To gra zajmująca wiele czasu, w którą można grać zupełnie za darmo, bez konieczności jej pobierania. Jest ona dobrze zorganizowana, grafika jest na najwyższym poziomie, a efekty specjalne dosłownie powalają. Ma też doskonały dźwięk, pasujący do klimatu kosmosu. Ma ona w internecie wiele pozytywnych recenzji.