Taern

Taern to na przeglądarkę gra science fiction, jaka od pierwszych chwil rzuci Cię w samo centrum nadprzyrodzonych wydarzeń. W tajemniczym cesarstwie Taern wybuchła straszna i wyniszczająca wojna. Ofiarą konfliktu, prócz setek przypadkowych żyć, upadła także familia naszego bohatera, a on sam jeden cudem uratował się. Żyje jedynie żądza odwetu na bezdusznych sadystach. Zasadniczym atutem The Pride of Taern stanowi interesująco wykonana fabuła i różnorodność akcji. Na starcie otrzymujemy możliwość wykreowania własnej postaci. Podstawowym działaniem będzie wybranie klasy własnego herosa. Mamy siedem klas, takich jak wojownik, mag, rycerz czy nawet czarownik voodoo. Dysponując skończoną postać możemy rozpoczynać rozgrywkę. Na swojej trajektorii, podróżując przez kolosalne kraje świata fantasy, spotkamy wiele magicznych rzeczy, zadziwiających monstrów i śmiałków.w grze będziemy realizować rozmaite zadania. Tryb, jaki wybierzemy aby zakończyć questa, zależeć będzie tylko od nas. W The Pride of Taern możemy sami zdecydować, czy masz bohater będzie wspaniałomyślnym wybawcą, bez skrupułów najemnikiem czy też prawdziwym złoczyńcą.

2 Responses to Taern

  1. Taernowiec napisał(a):

    Taern spoko gierka ale z czasem może się znudzić, jednak klimat spoko. Jak ktoś szuka czegoś podobnego odsyłam do gier podobnych do Taern

  2. Hosting napisał(a):

    Przylaczasz sie do ocalalych taernijskich oddzialow i odkrywasz, ze walka o Taern czesto toczy sie na granicy dobra i zla. Ogromny swiat, ktory bedziesz przemierzal, pelen jest wyzwan i wyborow, a twoje czyny zdefiniuja, co to znaczy byc Duma Taernu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*