Jesteś miłośnikiem gry Gothic, ale cała oprawa graficzna już Ci wychodzi bokiem? Znasz, ją na pamięć szukasz, czegoś nowego? To właśnie dobrze, że tu jesteś. Zdradzimy Ci już, że są mody graficzne do tej o to gry Gothic, ale które nie zmienią ani jednej setnej fabuły tej o to gry. Jesteś zainteresowany takim faktem? Jeżeli tak to właśnie zaczynajmy.

Gothic mody graficzne.

Wiele osób zauważa, że wprowadzane mody graficzne do Gothic najczęściej też zmieniają jego fabułę, chodzi tu dokładnie o Gothic 1 i 2 Noc Kruka. Dlatego też i wiele osób nie jest tym faktem zadowolona, dlatego przedstawimy Ci dzisiaj gothic mody graficzne bez zmiany jego całej fabuły. Są takie mody graficzne, które nie zmienią, nawet jednej setnej fabuły tej ekskluzywnej gry a zmieni, się tylko jego oprawa na lepszą grafikę dla wymagających graczy.

Jeden z lepszych modów graficznych do Gothic 1 i 2 to DX – 11.

Jest to mod, który ma poprawić Twoją rozrywkę na nowszych komputerach, ale i zapewnić lepszy klimat danej gry. Mod ten jest stworzony pod kątem jakości i płynności całej ów gry. Wykonane na nim pracę zmieniają trochę kolorystykę, ale i zachowanie chodzenie i wiele więcej takich elementów. Ten mod jest uważany za jeden z najlepszych modów przez kochających ludzi tę grę. Gothic to już gra, która dawno jest, pełnoletnia a jej system jest, już przestarzały dlatego też i wprowadzające zmiany i mody graficzne jak na przykład DX – 11 ma wpłynąć na obraz, ale i na samą rozrywkę, która wydaje się o wiele lepsza. Ten mod wpływa również na wygląd drzew, obrazu, deszczu chodzenia i tym podobne elementy, które mają odzwierciedlić gry z tego roku i odświeżyć wygląd ów gry.

DX – 11 Gothic mod graficzny wpływa na takie elementy jak:

  • dynamiczne oświetlenie i cieniowanie,
  • promienie słoneczne,
  • wsparcie HBAO+
  • odbicia w wodzie,
  • teselacja,
  • realistyczny (i niezwykle klimatyczny) deszcz
  • normalmapping,

Co jeszcze jest, ciekawe ten mod jest, wciąż aktualizowany i jego wymagania to tylko karta graficzna, która obejmuje zakres ów technologii DX – 11. Najczęściej karty te są od 2010 roku wzwyż.

L’Hiver Edition v1.6 – Gothic 2 Noc Kruka.

Jeżeli chcesz, znów wcielić się w przygody bezimiennego to właśnie ten mod jest, dla Ciebie. Zapewnia on o wiele lepszą rozrywkę od pierwszej wersji Gothic. Mod ten zapewnia nowsze tekstury, nowych przeciwników, ale i inne lokacje, które w jakimś stanie wpływają na fabułę, jednak jej nie zmieniają. Gothic mod graficzny wpływa na różnego rodzaju frakcje, ale i zapewnia nową estetyczną przygodę bezimiennego, co zapewni Ci jeszcze większy komfort całej gry.

Dodatkowo dodające efekty mgły, czy innych lokacji w mieście zapewnią Ci jeszcze większą satysfakcję z ów gry. Co również jest ważne, to strona https://grywalnia.pl/wpisy/gothic-1-2-mody-graficzne-na-rozdzielczosc-grafike oferuje takie pobranie tych dwóch modów, które tutaj omówiliśmy.

Podsumowanie.

Podaliśmy Ci dwa najlepsze mody graficzne do Gothic, które według graczy warto pobrać i zainstalować. Również nie musisz ich szukać w internecie i pobierać cracków, gdy grywalnia.pl oferuje ów mody do pobrania. Dlatego zachęcam do wejścia na ów stronę i pobrania nowego moda graficznego do kultowej gry. Pojawiają się tam też i wiele więcej modów jednak my omówiliśmy te dwa najlepsze według graczy.